3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4539
Edouard Verschaffelt (1874-1955)

Portret van een jonge vrouw

ovaal, 76 x 70 cm.

gesign. m.r.

Taxatie: € 1.200 - € 1.500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600