3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4539
Edouard Verschaffelt (1874-1955)
Portret van een jonge vrouw
ovaal, 76 x 70 cm.
gesign. m.r.
Taxatie: € 1.200 - € 1.500
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600
Hamerprijs:
€ 1.600