3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4523
William Holmes Sullivan (act. 1870-1908)
'The Gambler's Wife'
50 x 40 cm.
gesign. l.o., 1882
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675
Hamerprijs:
€ 675