10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, ingelijste rolschildering. Inkttekening, tak met besjes,
niet gesigneerd. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
Japan, framed scroll painting. Ink, branch with berries, not signed
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80