10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3151
Japan, ingelijste rolschildering. Inkttekening, tak met besjes,

niet gesigneerd. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

h. 118 en b. 45 cm.

Tom Lenders, Amsterdam

Japan, framed scroll painting. Ink, branch with berries, not signed

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80