10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, rolschilderingen. Tijger, sumi op gebruinde zijde, gesigneerd Kano Doyoku (1756-1825)
zegel Fujiwara Eisho, rode lak knoppen, laat 18e eeuw. Vogel op een oude boomtak, Kano Tanyo / Morinobu (1602-1674), in doos. Kano Tanoy, Reiger met lotus, 19e eeuw. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
h. 30, 91,5, 92 en b. 42,5, 26,5 24,5 cm.
Japan, scroll paintings. One a tiger, sumi on browned silk, signed Kano Doyoko (1756-1825), cachet Fujiwara Eisho, red wax knobs, late 18th century. The other a bird on an old tree branch, Kano Tanyo / Morinobu (1602-1674) in a box. Also a heron with lotus, Kano Tanoy, 19th century
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180