10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Catalogusnummer: 3160
Japan, zeven rolschilderingen, landschappen Chinese stijl, 19e eeuw.

Oa O Kokusan, pruimenbloesem, Nanga landschap, rode bamboe, gesigneerd Yoshimoto. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

Tom Lenders, Amsterdam

7

Japan, seven scroll paintings, landscapes Chinese style, 19e century. Also O Kokusan, plum blossom, Nanga landscape, red bamboo, signed Yoshimoto

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180