Catalogusnummer: 5093
Jan Meijer (1927-1995)

'Socrate, le dernier souffle'

serie van 12 litho's (carborundum) in map

90 x 60 cm.

gesign. E/A 12/15

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300