0099972219
Catalogusnummer: 5086
Kees Verweij (1900-1995)

Twee stillevens. Hierbij stilleven door B. van den Eerenbeemt.

tweemaal litho

40 x 55 cm.

gesign. en doek, 60 x 80 cm.

3

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200