1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4823
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4823
update-catalogue
Frans Lebret (1820-1909)

Studie van de kop van een schaap

maroufle

18 x 21 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden