020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4823
Frans Lebret (1820-1909)
Studie van de kop van een schaap
maroufle
18 x 21 cm.
gesign. r.o.
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150
Overboden