1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972226
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4806
update-catalogue
Europese school, 18e/19e eeuw

Vrome vrouw

doek

17 x 13 cm.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden