16e zitting dinsdag 04 november 10:00: 0001-598- Jewellery
Catalogue number: 104
Wenen, Oostenrijk - Hongarije, gouden (580/00) medaillon, begin 20ste eeuw.

De voorzijde met Maria in de wolken, omringd door engeltjes, uitgevoerd in emaille de peinture waaromheen een zwart rand. De buitenste rand bezet met halve parels. De achterzijde met medaillon met glazen deksel. Meesterteken FP. In blauw satijnen etui . Hierbij een zilveren ronde geguillocheerde poederdoos, de voorzijde met romantische pastorale voorstelling in emaille de peinture

medaillon bruto 17,2 gr., h. 40,3 x b. 31,8 mm

Van Hongaarse adel: van de achterkleinkinderen van Inámi Bolgár Ferenc

Vienna, Austria-Hungary, gold (580/00) locket early 20th century. The obverse depicts Mary in the clouds, surrounded by angels, in emaille de peinture, surrounded by a black border. The outer border set with split-pearls. The reverse with a glass lid. Maker's mark FP. In a blue satin box. Herewith a silver round guilloche powder compact, the obverse depicting a romantic pastoral scene in emaille de peinture.

Estimate: € 800 - € 1,000
Current bid: € 875
Hammer Price: € 875

Hammer price: € 875