Catalogusnummer: 4836
Gesigneerd BCK

Boom in een landschap

tekening

30 x 24 cm.

gesign. BCK m.o.

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240