4e zitting - Donderdag 27 juni 14.00 uur : 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 1
Paar 14krt. gouden oorhangers, 19e eeuw,

ieder met een druppel van bloedkoraal gezet in een tulphanger. Haak met bloedkoralen kraal. Hierbij een kleiner paar oorhangers en een verguld medaillon

Bruto 8.6 gr. L. koraal ca. 2,5 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

[5]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380