Paar 14krt. gouden oorhangers, 19e eeuw,
ieder met een druppel van bloedkoraal gezet in een tulphanger. Haak met bloedkoralen kraal. Hierbij een kleiner paar oorhangers en een verguld medaillon
Bruto 8.6 gr. L. koraal ca. 2,5 cm.
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380