1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972248
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4976
update-catalogue
Dirk Meelis (1872-1958)

Boerenerf

maroufle

56 x 47 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden