1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972249
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4800
update-catalogue
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Boereninterieur

paneel

32 x 45 cm.

1

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden