Catalogue number: 8057
Wit geschilderde grenenhouten commode in Louis XVI-stijl, 20e eeuw,

met onyx blad (restauraties). In het front vier laden

b

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 525
Hammer Price: € 525

Hammer price: € 525