1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0049860445
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4803
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Gezicht op de Delftse Poort te Rotterdam

paneel

33 x 42 cm.

1

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280

outbid-warning
Overboden