020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4803
Hollandse school, 18e eeuw
Gezicht op de Delftse Poort te Rotterdam
paneel
33 x 42 cm.
1
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280
Overboden