3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4510
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)
Stilleven met bloemen en fruit
86 x 72,5 cm.
gesign. r.o., 1852
Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Hamerprijs: