3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4510
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)

Stilleven met bloemen en fruit

86 x 72,5 cm.

gesign. r.o., 1852

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Hamerprijs: