3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4516
Studio van Graaf Pietro Antonio Rotari (1707-1762)

Portret van een meisje met paarlen oorhangers

41 x 32 cm.

ongesigneerd, een pastel met vrijwel identieke afbeelding bevindt zich in het Poesjkin-Museum in Moskou. Dit portret is waarschijnlijk in Rotari zijn periode in Londen gemaakt en draagt een adelijk zegel en bevindt zich in een originele Lodewijk XVI lijst.

Taxatie: € 8.000 - € 10.000
Hamerprijs: