1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4801
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4801
update-catalogue
Europese school, 18e eeuw

De voetwassing

inkttekening

18 x 22 cm.

de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes

1

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden