3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Florent Willems (1823-1905)
Interieur met lezend meisje en een hondje
gesign. l.o., de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825