3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4519
Florent Willems (1823-1905)

Interieur met lezend meisje en een hondje

42 x 35 cm.

gesign. l.o., de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825