3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)
gesign. l.o., 1872, de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800