3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Paintings, watercolors and drawings
Catalogue number: 4503
Anthonie Palamedesz (1601-1673)

Een elegant gezelschap aan het musiceren bij een tafel op een terras in een parklandschap

paneel

59 x 82 cm.

ongesign.

Herkomst: Frederik Muller & Cie, 6 november 1900, veiling Raedt van Oldebarneveldt, no. 40 (als Dirck Hals). Tentoonstelling: Hoogsteder & Hoogsterder, Music & Panting in the Golden Age, 1994, nr. 32 in de bijbehorende catalogus. Een vrijwel identiek, kleiner maar gesigneerd schilderij werd in 1991 bij Christie's Londen geveild. De opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes

Estimate: € 5,000 - € 8,000
Current bid: € 8,000
Hammer Price: € 8,000

Hammer price: € 8,000