15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1300-1367 - Uit de Nalatenschap van Rien Poortvliet (1932-1995)
Catalogusnummer: 1302
Rien Poortvliet (1932-1995)
Kop van een ree
aquarel
18 x 15 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300
Hamerprijs:
€ 1.300