15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1300-1367 - Uit de Nalatenschap van Rien Poortvliet (1932-1995)
Catalogusnummer: 1302
Rien Poortvliet (1932-1995)

Kop van een ree

aquarel

18 x 15 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300