Mahoniehouten boekenkast, vroeg 19e eeuw,
De rechte kast met robbellijstwerk. In het front twee deuren, ieder met paneel, ruit en gestoken pijlen. Met vijf schappen
Estimate: € 600 - € 800
Current bid: € 825
Hammer Price: € 825