Catalogue number: 8013
Mahoniehouten boekenkast, vroeg 19e eeuw,

De rechte kast met robbellijstwerk. In het front twee deuren, ieder met paneel, ruit en gestoken pijlen. Met vijf schappen

b 166, h 226, d 48 cm

Estimate: € 600 - € 800
Current bid: € 825
Hammer Price: € 825

Hammer price: € 825