13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 7500-7524 - Mirrors and Chandeliers
Messing en verguld bronzen zeslichts kaarsenkroon in Empire-stijl, 19e eeuw,
met putto met toorts, palmetten en dennenappel
Estimate: € 160 - € 260
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160