0099972297
Catalogusnummer: 4972
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12

Riviergezicht

board

27 x 36 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120