Catalogusnummer: 4972
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12
Riviergezicht
board
27 x 36 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120