China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,
met famille rose decor van optocht met zotjes. Gemerkt met gestempeld zegelmerk. Hierbij famille verte vaas vermaakt tot lampvoet
Taxatie: € 150 - € 220
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100