020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4968
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)
Schepen in de haven
doek
30 x 43 cm.
gesign. r.o.
1
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50
Overboden