1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972299
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4968
update-catalogue
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)

Schepen in de haven

doek

30 x 43 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden