Catalogusnummer: 4973
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)
Stilleven
doek, niet ingelijst
35 x 53 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60