0099972300
Catalogusnummer: 4973
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)

Stilleven

doek, niet ingelijst

35 x 53 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60