1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Mogelijk van de hand van Johannes Bosboom
Herkomst: Kunsthandel Kupperman
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Overboden