4540
Catalogusnummer: 4796
Mogelijk van de hand van Johannes Bosboom

Kerkinterieur

paneel

20 x 15,5 cm.

gesign. l.o.

Herkomst: Kunsthandel Kupperman

Taxatie: € 250 - 350
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525