1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972306
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4994
update-catalogue
Diverse schilderijen

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

ds

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden