1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Dijkshoorn (19e eeuw)
de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden