1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972308
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4792
update-catalogue
Dijkshoorn (19e eeuw)

Stilleven

paneel

de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Terre des Hommes

1

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden