13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 7500-7524 - Mirrors and Chandeliers
Catalogue number: 7524
Onderste gedeelte van een kroon, laat 19e eeuw,

met prisma' s en pegels en verguld bronzen ring

diam 55, h 43 cm

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30

Hammer price: € 30