15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Thailand, bronzen staande Boeddha, 20e eeuw,
de rechter hand in abhayamudra, de ogen geschilderd, staand op vergulde lotus
Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200