15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1155
Thailand, bronzen staande Boeddha, 20e eeuw,

de rechter hand in abhayamudra, de ogen geschilderd, staand op vergulde lotus

h. 80, br. 25 cm.

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200