0099972310
Catalogusnummer: 4987
John van Deventer (1903-1952)

Stadsgezicht Amsterdam, Leidseplein

doek, beschadigd

70 x 10 cm.

gesign. r.o., 1951

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - 150
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220