1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
John van Deventer (1903-1952)
Stadsgezicht Amsterdam, Leidseplein
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Overboden