Catalogusnummer: 4987
John van Deventer (1903-1952)

Stadsgezicht Amsterdam, Leidseplein

doek, beschadigd

70 x 10 cm.

gesign. r.o., 1951

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220