0099972311
Catalogusnummer: 4995
Alfred Pietercelie (1879-1955)

'Chappelle St. Lauren'

70 x 75 cm.

gesign. l.o., 1921

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - 150
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30