0099972312
Catalogusnummer: 4998
Nora Stroink (1897-1972)

Kustgezicht

60 x 70 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340