Catalogusnummer: 4998
Nora Stroink (1897-1972)
Kustgezicht
60 x 70 cm.
gesign. r.o.
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340