Catalogusnummer: 5096
Wim Kersten (1908-1974)

Stilleven met schelpen

66 x 79 cm.

gesign. l.o., verso signatuur en titel

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200