0099972333
Catalogusnummer: 4996
Jan den Hengst (1904-1982)

Bloemen in een vaas

80 x 60 cm.

gesign. l.o.

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200