0099972334
Catalogusnummer: 4997
René Clarot (1882-1972)

Landschap met korenschoven

50 x 65 cm.

gesign. l.o., '18

Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120