1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
René Clarot (1882-1972)
Landschap met korenschoven
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden