Andreas Schelfhout (1787-1870)
Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van een vissersboot (recto en verso)
houtskool en aquarel, niet ingelijst
gesigneerd A.S. l.o. en houtskool, niet ingelijst, gesign. r.o. A.S., 27 x 20 cm.
Uit de collectie van een heer van stand
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180