Catalogusnummer: 4780
Andreas Schelfhout (1787-1870)

Vissersboot op het strand bij een dorpje / Studieblad met schetsen van een vissersboot (recto en verso)

houtskool en aquarel, niet ingelijst

7,5 x 20,2 cm.

gesigneerd A.S. l.o. en houtskool, niet ingelijst, gesign. r.o. A.S., 27 x 20 cm.

Uit de collectie van een heer van stand

2

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180