1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4868
update-catalogue
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip Zilcken

Uit de collectie van een heer van stand

map

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650

outbid-warning
Overboden