4904
Catalogusnummer: 4898
Hendrik van Leeuwen (1890-1972)

Frans dorpje

aquarel

38 x 43 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 20 - 40
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30