1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4898
Hendrik van Leeuwen (1890-1972)
Frans dorpje
aquarel
38 x 43 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30