Catalogusnummer: 4782
Hollandse school, 19e eeuw

Portret van een heer

67 x 55 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60