3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4542
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Figuren bij vissersboten in de branding

aquarel,

42 x 63 cm.

gesign. r.o.,

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750