3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Figuren bij vissersboten in de branding
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750