Catalogusnummer: 4789
E.Hoffmann (19e eeuw)
Schepen bij een steiger langs een meer
40 x 52 cm.
gesign. r.o., 1860
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240