99843723
Catalogusnummer: 4789
E.Hoffmann (19e eeuw)

Schepen bij een steiger langs een meer

40 x 52 cm.

gesign. r.o., 1860

Taxatie: € 100 - 150
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240