Catalogusnummer: 2983
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuw

Zittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand

h. ca. 50 cm.

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160