1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4982
update-catalogue
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)

Stilleven

doek,

60 x 50 cm.

gesign. r.o.,

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden