020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4982
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)
Stilleven
doek,
60 x 50 cm.
gesign. r.o.,
[1]
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150
Overboden