1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4578
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4982
update-catalogue
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)

Stilleven

doek,

60 x 50 cm.

gesign. r.o.,

[1]

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden